A A A

Dziś w naszej szkole gościliśmy na Warsztatach Kulinarnych grupę Pensjonariuszy Domu Seniora w Dolomitach i Panie Opiekunki . Nasza współpraca rozpoczęła się od styczniowych Jasełek, a dziś spotkaliśmy się, aby razem przygotować wiele smacznych wypieków. Państwo Seniorzy razem z Młodzieżą pod kierunkiem nauczyciela przygotowali rogaliki drożdżowe, ciasteczka serowe z jabłkiem otoczonym cukrem i cynamonem , małą pizzę z dodatkami oraz koktajl truskawkowy. Nasi Goście bardzo chętnie brali udział w przygotowywaniu tych produktów, byli szczęśliwi ze spotkania z Młodzieżą kilkakrotnie bili Im brawo i byli wzruszeni. Młodzież również życzliwie i z bardzo dużą cierpliwością przygotowywała ciasteczka i inne produkty. Dla Wszystkich było to bardzo miłe i pouczające spotkanie, które połączyło Pokolenia. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia . Zredagowała - nauczyciel Katarzyna Kluba

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej