A A A

Dzień 1

✈️ W dniu 19.05.2024 o godzinie 20:30 grupa 15 uczniów wraz z opiekinami Panią Alicją Piorun oraz Panią Aliną Wicik wyruszyła w podróż do Malmö w Szwecji w ramach programu Erasmus+. Nasza podróż rozpoczęła się lotem do Kopenhagi, skąd następnie pojechaliśmy pociągiem do Malmö. Po przybyciu zostaliśmy serdecznie przywitani przez naszą opiekunkę Sepideh Mirzaei, która oprowadziła nas po hotelu, w którym będziemy mieszkać.
Przed południem odbyło się spotkanie zapoznawcze z Panią Emmą Chan z EU Mobility, która przedstawiła nam interesującą prezentację na temat Szwecji. Następnie, wraz z naszymi opiekunami, odwiedziliśmy miejsca, w których będziemy odbywać staże.
Na zakończenie dnia poszliśmy na spacer nad morze, gdzie zrobiliśmy wiele pięknych zdjęć. To był wspaniały początek naszej przygody w Szwecji

Dzień 2

Drugi dzień w Malmö!
Dzień rozpoczęliśmy od praktyk w obiektach hotelarskich oraz lokalach gastronomicznych. Na początku zostaliśmy zapoznani z zasadami BHP oraz regulaminem zakładów. 
 Po odbytych praktykach udaliśmy się na spacer z przewodnikiem Tigranem Arakelyanem, który oprowadził nas po urokliwym Malmö. Dzień zakończyliśmy tą interesującą wycieczką, pełną nowych odkryć i wrażeń.

Dzień 3

Nasze nowe obowiązki ??
W trzecim dniu pobytu w Malmö nasze staże  w obiektach hotelarskich i restauracjach ruszyły z rozmachem. Pod okiem naszych mentorów wykonywaliśmy przydzielone nam obowiązki, poznając lepiej miejsca staży.

Mieliśmy też czas dla siebie. Wieczorem, razem z Sepideh Mirzaei, wybraliśmy się na kręgle. Był to świetnie spędzony czas razem, pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Dzień 4

?? Hälsningar från Sverige! ??
W sobotę, 25.05.2024 nasza szkolna ekipa ? wraz z  przewodniczką Tikiri Rajapaksha odwiedziła rezerwat Kullaberg - jedno z najbardziej niezwykłych miejsc zachodniego wybrzeża Szwecji. ??️
Zwiedziliśmy  latarnię morską ?, podziwialiśmy erozyjne formacje skalne ? i spacerowaliśmy po  stromych klifach ?. To była dla nas niezapomniana wędrówka pełna wspaniałych widoków i przygód! ?️✨

Dzień 7

?‍♂️?‍♀️Hallå! ???
26 maja, w niedzielę nasza grupa wraz z nauczycielami Panią Alicją Piorun oraz Panią Aliną Wicik, wzięła udział w wycieczce rowerowej po Malmö z przewodniczką Sepideh Mirzaei. ?‍♂️?‍♀️ Trasa prowadziła ich przez piękne plaże ??️ oraz urokliwe stare miasto. ??️
To była dla nas fantastyczna okazja do aktywnego spędzenia czasu i odkrywania malowniczych zakątków tego szwedzkiego miasta! ?✨

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej