A A A

Zakończenie roku szkolnego sprzyja wszelkim podsumowaniom. To również okazja, by pochwalić się szczególnymi osiągnięciami naszych uczniów, a do takich niewątpliwie można zaliczyć sukcesy reprezentantów naszej szkoły w konkursach ogólnopolskich. Mowa tutaj o Konkursie Języka
Angielskiego „Fox 2023” , podczas którego Kewin Świerc (uczeń klasy IV o profilu turystycznym) zajął 5 miejsce w powiecie w kategorii klas III-V szkół ponadpodstawowych, natomiast Bartosz Suchoń (uczeń klasy II o profilu turystycznym) uzyskał wynik dobry w kategorii klas I-II szkół ponadpodstawowych, zdobywając tym samym nagrodę w konkursie. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej