A A A
W ramach Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży przybyliśmy do miejscowości Winterberg. Wymianę szkolną rozpoczęliśmy wizytą w Bonn. Piękna okolica, udany lot, ekskluzywny nocleg wśród otaczającej nas natury napawa nas energią i szczęściem?.

Podczas pobytu w Niemczech braliśmy udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Berufskolleg Wittgenstein w Bad Berleburg Przygotowanie oraz degustacja niemieckich oraz polskich specjalności takich jak Currywurst, Spätzle, Schnitzel i oczywiście pierogów sprawiło nam duża przyjemność, a także pozwoliło na integrację grupy. Przechadzka po mieście, zabawy integracyjne oraz wspólny taniec belgijki zakończyły ten piękny dzień. Pozdrawiamy serdecznie z wymiany szkolnej!

Uczestnicy wymiany odwiedzili park linowy w miejscowości Winterberg, gdzie wszyscy bawili się świetnie, a niejedni pokonali swoje słabości.
To był dzień pełen mnóstwa pozytywnych emocji, przeżyć i nowych doświadczeń!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej