A A A

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JEZYKA ANGIELSKIEGO FOX 2022

W tym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX organizowanym pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zakresie języka angielskiego na tle innych szkół w Polsce.

Wysoki poziom testu językowego oraz konkurencja między szkołami nie stanowiły żadnej przeszkody dla naszych uczniów w osiągnięciu sukcesu.

Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły uzyskał Bartosz Suchoń z klasy technicznej o specjalności technik turystyki zdobywając I miejsce na szczeblu powiatowym oraz VI miejsce w regionie katowickim.

Serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej