A A A

Dnia 17 lutego 2020r. tradycyjnie już od wielu lat odbyły się Warsztaty Kulinarne dla młodzieży Szkół Powiatu Tarnogórskiego . Warsztaty zostały zorganizowane w ramach działalności Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Młodzież mogła zaangażować się i wykazać się swoją inwencją i pomysłowością na polu gastronomicznym. Gotowanie i przyrządzanie potraw może być wielką pasją i wielką przygodą w dalszym życiu. Umiętności związane z z gotowaniem i peczeniem przydadzą się każdemu nawet w życiu codziennym. Młodzież była bardzo zadowolona z warsztatów co było widać po efektach końcowych, które można było posmakować. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za sfinansowanie całego przedsięwzięcia oraz za obecność na Warsztatach Kulinarnych , dziękujemy Opiekunom i Młodzieży za udział, Dyrekcji ZSGH . Warsztaty przygotowali nauczyciele Pani Bożena Matysek, Pani Jadwiga Janik i Pani Katarzyna Gąsewicz - Kluba Opiekun Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej