A A A

W dniu 20 lutego 2020 roku mieliśmy okazję gościć stewardessy z linii lotniczych Wizz Air, Panią Patrycję Wałach i Panią Magdalenę Dziuk. W spotkaniu brały udział: klasy I Technik Hotelarstwa z innowacją stewardessa oraz klasa III Technik Hotelarstwa. W czasie prezentacji panie przekazały nam wiele informacji na temat: wymagań wobec kandydatek/kandydatów na stewardessy/stewardów, przybliżyły nam historię linii lotniczych, w których pracują. Na prezentacji pokazały nam jak wygląda rekrutacja u nich w firmie, przykładowy grafik lotów. Przedstawiły nam także możliwości rozwoju zawodowego tzw. ścieżkę kariery. Panie mówiły zarówno o zaletach jak i wadach wykonywanego zawodu. Jednak myślę, że panie na swoim przykładzie przekonały nas wszystkich, że zdecydowanie jest więcej plusów tej pracy niż minusów. Panie bardzo interesująco i ciekawie poprowadziły to spotkanie i na pewno w nie jednej osobie rozbudziły marzenia o zdobyciu właśnie tego zawodu.

Jeszcze raz dziękujemy oraz liczymy, że w najbliższej przyszłości uda nam się ponownie spotkać.

Organizatorki spotkania

Alina Wicik i Barbara Buszka

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej