A A A

Uczniowie naszej szkoły przygotowali 7 prac pod kierunkiem mgr Pawła Janickiego, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie „Gdybyśmy Mogli Zamieszkać W Książce” 2018. Celem konkursu było odpowiedzenie w swojej pracy na pytanie: Co by się stało gdybyśmy mogli po prostu zamieszkać w książce? Spośród prac naszych uczniów największe uznanie w oczach jury uzyskała praca Eryka Franke otrzymując jedną z 4 równorzędnych nagród. Wyniki ogłoszono 25 marca podczas 3 dnia Międzynarodowych Targów Książki „Pegazik” w Poznaniu. Eryk napisał felieton pt. „Książki, w których zamieszkamy”. Zapraszamy do lektury poniżej. Gratulujemy Erykowi i wszystkim uczestnikom!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej