A A A

Nasza kolejna grupa na stażach w Hiszpanii!

W październiku 2023 przeprowadziliśmy rekrutację na wyjazd na kolejne staże zagraniczne w ramach programu ERASMUS +. Ten wyjazd obejmuje mniejszą ilość uczniów i odbywa się w ramach dodatkowych środków uzyskanych w ramach aneksu do projektu z ubiegłego roku.

Zakwalifikowani zostali uczniowie klasy 4TH: Maria Gersz i Kinga Pampuch, klasy 4TG: Dagmara Stępień i Weronika Wichary oraz klasy 3KW: Wiktoria Bożek i Oskar Pietrasz.

Od tamtego momentu trwały intensywne przygotowania do wyjazdu, które obejmowały przede wszystkim przygotowanie do odbycia staży zagranicą takie jak: zasady BHP, komunikację w zakładzie pracy i język angielski zawodowy jak również poznanie Hiszpanii i miasta Cordoby; jej historii, geografii, tradycji  oraz oczywiście języka hiszpańskiego. Uczniowie wzięli udział również w zajęciach z przygotowania psychologicznego. To był dla nas wszystkich czas bardzo intensywnych przygotowań które zakończyły się 17 października 2023.

Zapraszamy na relację ze staży.

 

Wyjazd naszej grupy.

20 listopada po godzinie 13.00 weszliśmy na pokład samolotu linii Wizzair lecącego do Malagi. Pod opieką koordynatorki projektu Erasmus, naszej anglistki, Pani Bożeny Krztoń wyruszyliśmy na staże.

Po 4 godzinach wylądowaliśmy w pięknej Maladze, gdzie już  czekał na nas Juan Carlos z którym podróżowaliśmy do naszego miejsca docelowego - Cordoby.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej