A A A

                Uczennica klasy IV Technikum hotelarskiego Weronika Jędrusik pod opieką mgr Aliny Wicik uczestniczyła w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej. Bez problemu przeszła przez etap okręgowy Olimpiady, który odbył się w Wiśle i została finalistką. Finał Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej odbył się w Kołobrzegu w dniach 9-12 kwietnia 2018 r.

Celem Olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa.

 Dzięki udziale w Olimpiadzie Weronika zdobyła nowe doświadczenia, które pomogą jej w dalszym kształceniu się i życiu zawodowym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej