A A A

6 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy II TG „b” wraz z opiekunem p. Beatą Woźną oraz dyrektorem  P. Tomaszem Respondkiem uczestniczyli w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbyła się w Pałacu w Rybnej.

Po powitaniu wszystkich gości przez jednego z organizatorów, p. dr Małgorzatę Burzkę – Janik ( byłego nauczyciela naszej szkoły), młodzież wysłuchała czterech wykładów. Następnie, w kuluarach uczniowie mogli porozmawiać z wykładowcami wyższych uczelni. Na prośbę organizatorów konferencji, Paulina Plaza udzieliła wywiadu dla lokalnej telewizji , gdzie  w imieniu grupy wyraziła opinię na temat obrad plenarnych. W drodze do domu uczniowie dyskutowali na temat wykładów prof. Marka Piechoty pt.: „Zstąpmy do głębi. Podziemia Mickiewicza” oraz dr hab. Zbigniewa Kaźmierczyka „Głębia i wnętrze ziemi w antropologii Conrada”. Każdy uczeń otrzymał w prezencie książkę Kamila Łysika „ Pałac w Rybnej i jego właściciele”.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej