A A A

W marcu br. maturzyści naszej szkoły  uczestniczyli w Pielgrzymce Diecezji Gliwickiej.  Wysłuchaliśmy świadectw  powołania  do życia konsekrowanego, stanu kapłańskiego, a także powołania do życia w rodzinie.  Był czas na indywidualną modlitwę w Kaplicy Matki Bożej Czarnej Madonny , spowiedź, zobaczenie skarbów Jasnej Góry.  Uczestniczyliśmy w Eucharystii, której przewodniczył Biskup Gliwicki Ks. Jan Kopiec . Na zakończenie była przejmująca Droga Krzyżowa.

Na czas egzaminów maturalnych i  wejścia w dorosłe życie życzymy wielu Łask Bożych i światła Ducha Świętego .                                                                                     Katecheci

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej