A A A

25 września w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego i nawiązanej współpracy z Katedrą Oddziału Psychiatrii w Tarnowskich Górach uczennice naszej szkoły ubogacily śpiewem piosenek czas Pensjonariuszy w/w oddziału. Dziewczyny zaśpiewały piosenki, które spotkały się z ciepłym przyjęciem Słuchaczy. Były to niezapomniane chwile w czasie pobytu w szpitalu zarówno dla Chorych jak i dla Młodzieży. Każdy z tego spotkania wyniósł dla siebie wiele dobrych emocji i przemyśleń. Cieszymy się ze spotkania i dziękujemy Pani Oddziałowej oraz Pani Marlenie za zaproszenie. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie. Życzymy Pacjentom zdrowia i Personelowi wszystkiego co najlepsze.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej