A A A

12 stycznia b.r. młodzież Gastronomika miała przyjemność spotkać się z Pensjonariuszami Domu Seniora Dolomity.  Jasełka, wspólne kolędowanie, miłe przyjęcie, radość i łzy wzruszenia to coś co warto było przeżyć i doświadczyć. Młodzież zobaczyła osoby, które swoją Jesień życia spędzają z dala od rodzinnego domu, osoby, które uśmiechają się pomimo słabego zdrowia i cierpienia. Seniorzy oklaskiwali gromkimi brawami  wiersze, kolędy i pastorałki.  Śpiewali wspólnie z nami  tak dobrze Im znane kolędy. Mam nadzieję, że tym spotkaniem wnieśliśmy radość, wspomnienia i uśmiech. Na pewno tam wrócimy.                                

Pozdrawiam   Katarzyna Kluba

P.S. Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Seniora.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej