A A A

W dniu 28.05.2019r odbyło się spotkanie klasy I Technik Hotelarstwa (innowacja pedagogiczna stewardessa/steward) z marynarzem Panem Krzysztofem Kocotem, który przyjechał do naszej szkoły na zaproszenie Pani Hanny Machury. W spotkaniu uczestniczyła również nauczycielka przedmiotów zawodowych Pani Aleksandra Lesińska. Nasz gość opowiedział przebieg swojej kariery zawodowej, również o jej trudnych początkach. Podkreślał wagę wykształcenia w wykonywaniu swojej pracy. Mówił o pasji, motywacji, samokształceniu i dążeniu do spełniania swoich marzeń. Pan Krzysztof pracuje jako oficer techniczny na statkach wycieczkowych. Uczennice ze szczególnym zainteresowaniem oglądały filmy i zdjęcia z dalekich rejsów z różnych części świata oraz zdjęcia statku floty Royal Caribbean. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.


Hanna Machura

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej