A A A

10 czerwca uczniowie klasy I TG uczestniczyli w prelekcji  dotyczącej  dekorowania tortów oraz pierników. O swoich cukierniczych pasjach  opowiadały absolwentki naszej szkoły-„ Królowa Tortów” -Marta Moc- Holewik, która ukończyła technikum hotelarskie oraz Sandra Przyrowska była uczennica  technikum kelnerskiego.  Młodzież  została zapoznana miedzy innymi z typami mas cukrowych, technikami zdobienia  tortów, pierników oraz  z gustami  kupujących.  Młodzież zachwycała się pokazywanymi  pracami absolwentek, wyraziła chęć uczestniczenia  w warsztatach cukierniczych w nowym roku szkolnym. Spotkanie przygotowały dawne wychowawczynie  w/w pań : Jadwiga Janik oraz Beata Woźna

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej