A A A

W październiku tego roku uczniowie naszej  szkoły byli uczestnikami Wielkiego Spotkania Młodych Spotkania Ewangelizacyjnego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Choć  upłynęło już trochę czasu wspomnieniami i czasem spotkania z Jezusem oraz spotkania z wieloma ciekawi  Ludźmi, którzy byli Świadkami Wiary żyjemy do dziś. Na stadionie było obecnych ok.  50 tyś. osób . Była obecna młodzież,  trochę starsi,  jak też całe rodziny.  W programie były konferencje, świadectwa, występy wielu zespołów, adoracja Najświętszego Sakramentu w przepięknej Monstrancji, która znajduje się na zdjęciu. W czasie całego czasu czyli od  godziny 12 w południe do 24 w nocy można było posłuchać wielu ciekawych osób w Strefie Słowa ( wszystko jest nagrane na stronie www. dobremedia.pl) polecam, aby z tego skorzystać.  My byliśmy uczestnikami kilku takich spotkań np. z Siostrą Anną Pudełko Apostolinką, która mówiła o rozeznaniu powołania w życiu każdego człowieka, z ks. Michałem Misiakiem, który ewangelizuje nocą na ulicach Łodzi w ciemnych bramach i innych nietypowych miejscach. Byliśmy również na spotkaniu z ks. prof. Jose Maniparambil, który przyjechał  z diecezji Irinjalakuda  w stanie Kerala w Indiach jest biblistą, charyzmatykiem głosi rekolekcje na całym świecie.  Stadion Młodych -  było to niezapomniane wydarzenie duchowe, religijne i społeczne. Dało wiele nadziei, radości i optymizmu. Było okazją do poznania ludzi, którzy żyją wiarą i z tego czerpią siły do spełniania swoich codziennych obowiązków oraz dawania miłości i nadziei innym ludziom. Uczestnikami naszego wyjazdu byli  Sabina Mizera, Magdalena Jakóbik, Natalia Mielczarek  Agnieszka Klimza, Agata Stumpf, Zuzanna Wolko i opisująca to wydarzenie Katechetka Katarzyna Kluba.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej