A A A

07 marca 2018r odbył się  XI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny ,,MISTRZ KUCHNI" 2018. Nasze uczennice – Aleksandra Kostorz oraz Wiktoria Drynda z klasy 2 kucharz  przystąpiły do tego konkursu i zdobyły I miejsce. Każdy zespół z nieznanych im wcześniej surowców musiał przygotować potrawy a następnie zaprezentować na stołach. Tegoroczny konkurs przysporzył problemów dla jury przy wyborze najlepszej potrawy. 

Gośćmi specjalnymi byli: Pani Iwona Mazur właścicielka Zajazdu Restauracji  Karlik w Radzionkowie oraz Pan Tomasz Olejniczak menager Resto Pub Okrąglak w Zabrzu, którzy zgodnie podkreślili, iż z roku na rok poziom konkursu i umiejętności uczniów są coraz wyższe.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej