A A A

W tym roku pięć uczennic naszej szkoły pod opieką mgr Pawła Janickiego wzięło udział w XXII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak burza przeszły przez eliminacje, które odbyły się 6 marca 2018 roku w Krakowie i znalazły się w ścisłym finale, który odbył się 10-11 kwietnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Spośród nich uczennica klasy IV TH Magdalena Holi została laureatką konkursu, zdobywając indeks na pierwszy rok studiów stacjonarnych. Wybrała ona kierunek filologia polska specjalność antropologiczno-kulturowa prowadzoną przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie gratulujemy Magdzie i jej opiekunowi wspaniałych wyników i trzymamy kciuki żeby jak najlepiej zdała maturę i dostała się na wygrane przez nią wymarzone studia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej