A A A
Serdecznie zapraszamy pracowników ZSGH (członków rodzin) oraz emerytów na wycieczkę
„ Beskidzka Jesień”
termin 23-25 października 2020
cena 60 PLN resztę pokrywa ZFŚS
cena obejmuje: 2 noclegi w DW Jawor Ustroń (pok. 2. 3 osobowe) wyżywienie śniadania + grill dzień I i II (biesiada) wjazd na Czantorię transport autokarem ubezpieczenie W programie: dzień I spacer brzegiem „śląskiego morza” Jezioro Goczałkowickie, zwiedzanie ogrodów Kapias w Goczałkowicach Czas wolny obiad Zakwaterowanie DW JAWOR biesiada przy ognisku dzień II śniadanie spacer na Równicę, spacer Ustroń czas wolny obiad biesiada przy ognisku dzień III śniadanie wjazd na Czantorię czas wolny obiad
Informacje i zapisy: Wenancjusz Małota do 6 października

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej