A A A

W dniu 27.02.2018 czyli tuż przed Dniem Żołnierzy Wyklętych zostały ogłoszone wyniki regionalnego etapu VII Ogólnopolskiego Konkursu ,,Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni”. Region obejmował cztery województwa: śląskie, dolnośląskie, opolskie i małopolskie. Wśród laureatów ze szkół ponadgimnazjalnych w kategorii prezentacje multimedialne III miejsce zdobyła Julia Jugowiec uczennica II klasy Technikum Hotelarskiego, której opiekunem był magister Paweł Janicki. Jej praca dotyczyła jednego z cywilnych żołnierzy wyklętych- bo i tacy też działali podczas i po II wojnie światowej. Uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu odbyło się we wtorek, 6 marca o godz. 16:00 w Sali Zielonej Hotelu Europejskiego w Krakowie.

Głównym jego organizatorem była krakowska Fundacja ,,Prosto z mostu”. Nasza laureatka otrzymała szereg nagród a jej praca została zakwalifikowana do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się na początku kwietnia w Lublinie. Mamy nadzieję że również tam znajdzie ona  uznanie w oczach jury i trzymamy kciuki za jak najlepsze miejsce!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej