A A A

Wyjazd nauczycielek p. Wicik oraz p.Piorun w ramach programu Erasmus + „Job Shadowing” do Splitu w Chorwacji obfitował w nowe doświadczenia. Na samym początku odbyło się serdeczne powitanie oraz spotkanie organizacyjne przez firmę goszcząca EU Mobility Croatia. Uczestniczki miały okazje zapoznać się ze specyfika pracy w hotelu w Splicie, która polegała na obserwacji oraz wykonywaniu prac w restauracji hotelowej, części mieszkalnej hotelu oraz recepcji hotelowej. Wyjazd ten był również okazja do zapoznania się z kultura i tradycja Dalmacji. Nauczycielki zwiedziły Supetar na wyspie Brać oraz Park Narodowy Krka.
Oprócz aspektu edukacyjnego oraz kulturowego, była to dobra okazja do wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami biorącymi udział w programie Erasmus+ Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji stażu oraz pobytu w Chorwacji ???????.

Alina Wicik oraz Alicja Piorun

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej