A A A

Nasi uczniowie z kierunków gastronomicznych odbywają staże zawodowe w restauracji Mister Cafe, Usual resto – bar, cafeterii oraz zakładzie cukierniczym La Petite Brioche. Cafeteria La Petite Brioche charakteryzuje się przytulnym i ciepłym wnętrzem, a załoga jest miła i pomocna. Specjalnością zakładu są tarty na słodko i słono, naleśniki, gofry oraz croissant. W zakładzie cukierniczym nasi cukiernicy samodzielnie sporządzają enchilada, tarty, pancakes, pierogi, których „tajemnym” składnikiem jest piwo. Pracownicy śpiewają, są radośni, panuje miła i swobodna atmosfera, a kierownictwo jest ze sobą spokrewnione. Jednak system pracy w Hiszpanii jest całkowicie inny od nam znanego, znacznie wolniejszy i spokojniejszy. W Polsce szybko a w Hiszpanii „despacito”. Restauracja Mister Cafe mieści się obok przystanku autobusowego, więc niczym dziwnym jest, że codziennie do późnych godzin wieczornych panuje tu duży ruch. Prowadzi ją hiszpańska rodzina, która wszystkich pracowników traktuje jak swoich członków. Mimo ogromnej ilości pracy panuje tu przyjazna i ciepła atmosfera.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej