A A A

Uczniowie turystyki pierwszy tydzień stażu odbyli w siedzibie Universal Mobility. Ich pierwszym zadaniem było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat atrakcji turystycznych Walencji, dzięki czemu poznali miasto oraz specyfikę pracy, którą zaczną w następnym tygodniu.
Pracowali nad projektem przez niemal cztery dni. W tym czasie również odwiedzali opisywane obiekty, aby poznać je z prawdziwej strony. Zobaczyli między innymi: Ratusz, muzułmańską dzielnicę El Carmen, Katedrę, w której rzekomo znajduje się Święty Graal, Muzeum Ceramiki, Mercado Central oraz La Lonja de la Seda, czyli dawną giełdę jedwabiu. Poszliśmy także spróbować hiszpańskich churros oraz tradycyjnego almuerzo, czyli lunchu w postaci kanapek z rozmaitymi dodatkami.
W ostatnim dniu pracy w biurze Universal Mobility przedstawili efekty pracy oraz podzielili się wrażeniami ze zwiedzania Walencji. Dzięki praktykom pod opieką pani Margarety przygotowali się do rozpoczęcia pracy w biurze firmy TourPoint, specjalizującej się w organizacji wycieczek miejskich.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej