• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

NOCNE CZUWANIE MŁODZIEŻY W SALEZJANACH

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    czwartek, 21 grudnia 2017 09:26

Kolejne i ostatnie w tym roku kalendarzowym czuwanie w adwencie odbyło się z soboty na niedzielę z 16/17 grudnia. Tradycyjnie w programie miało miejsce przywitanie, rozśpiewanie uczestników, konferencja, którą poprowadził dziennikarz Marcin Jakimowicz. Było też czuwanie modlitewne i okazja do spowiedzi, a o północy miała miejsce uroczysta Eucharystia w trzecią Niedzielę Adwentu Gaudete czyli Niedzielę Radości. Po Mszy św. było coś dla ciała czyli kiełbaski z grilla . Część II czuwania to nocny turniej siatkówki, karaoke, tańce integracyjne, bilard lub  noc kinomana. Wszystko zakończyło się o 5.30 w Kaplicy krótką modlitwą i rozdaniem nagród i zatańczeniem przed szkoła Belgijskiego. Z naszej szkoły w czuwaniu brały udział trzy uczennice z Kl. I K Wiktoria Jaworek, Sabina Mizera, Magdalena Jakóbik. Były bardzo zadowolone z czasu spędzonego na modlitwie i zabawie. Ja dziękuję dziewczętom za wzorową postawę Katecheta Katarzyna Kluba


 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości