• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Licealiada Młodzieży w piłce siatkowej

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    wtorek, 02 lutego 2016 10:08

Dnia 27 stycznia w hali MOSiR w Miasteczku Śląskim odbył się turniej finałowy Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej juniorów. Nasi chłopcy po zaciętej walce w półfinale z tarnogórskim Mechanikiem, wywalczyli awans do ścisłego finału. Niestety, w meczu z Kolejówką okazaliśmy się nieco słabsi. Jest to jednak największy sukces siatkarzy Gastronomika od kilku lat.

Dnia 28 stycznia z kolei, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach odbył się turniej finałowy Powiatowej Licealiady Młodzieży w piłce siatkowej juniorek.

W turnieju tym udział wzięły drużyny, które wcześniej pokonały swoich przeciwników, zajmując pierwsze miejsca w swoich grupach eliminacyjnych.

W zawodach finałowych zagrały zespoły: I LO im. Sempołowskiej, II LO im. Staszica, CEEH oraz gospodarz turnieju ZSGH.

Po bardzo wyrównanej walce najlepsze okazały się zawodniczki Sempy, pokonując w finale siatkarki ZSGH. Trzecie miejsce zajął tarnogórski Ekonomik, który z kolei okazał się lepszy w walce ze Staszicem.

Najlepszą siatkarką turnieju finałowego, zarówno sędziowie: Pan Krzysztof Izworski, Damian Szeliga i Dawid Maćkowiak, jak i opiekunowie drużyn biorących udział w turnieju uznali Natalię Kansy – zawodniczkę I LO.

Organizator – Pani Agnieszka Furmaniuk bardzo dziękuje sędziom, Dyrekcji za pomoc w organizacji zawodów oraz uczniom ZSGH za wspaniały doping.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości