• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Konkurs - „Geneza II wojny światowej”

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    wtorek, 25 listopada 2014 09:02

Finał X konkursu historycznego zorganizowanego przez  Niezależne Zrzeszenie Studentów 1980 – 1981 pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Wojewody Śląskiego pt. „Geneza II wojny światowej”.

21. listopada 2014r. w Klubie „Marchołt” w Katowicach odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród wyróżnionym uczestnikom konkursu.

Nagrody wręczał wicekurator oświaty – Tadeusz Żesławski.

Wyniki ogłosił przewodniczący Jury dr hab. Kazimierz Miroszewski.

Jednym z trzech wyróżnionych był uczeń klasy II T Gb z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach Dawid Fabiańczyk, którego opiekunem był mgr Paweł Janicki Po uroczystej gali uczestnicy zostali zaproszeni na mały poczęstunek, podczas którego prowadzono dyskusję na wybrane problemy związane z najnowszą historią Polski.

 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości