• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Konkurs historyczny - "Henryk Sławik..."

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    czwartek, 13 listopada 2014 11:57

Konkurs Historyczny "Henryk Sławik - ocalić od zapomnienia"

Dnia 7.11.2014 odbył się finał wojewódzkiego konkursu historycznego „Henryk Sławik – ocalić od zapomnienia” organizowanego przez RODN „WOM” w Katowicach pod patronatem Prezydenta RP. Z ZSG-H awansowały do niego po etapie szkolnym (w którym brało udział 23 osoby) dwie uczennice. Po ogłoszeniu wyników finałowych, okazało się że V miejsce w województwie zajęła Klaudia Miśkiewicz i VI Agnieszka Sobala – uczennicy klasy IV, TH – obie uzyskały tytuł finalisty.

 

Jednocześnie ogłoszono także wyniki konkursu multimedialnego „Henryk Sławik – bohater ze śląska”, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach i Marszałka Województwa Śląskiego NA 15 prezentacji multimedialnych przygotowanych przez uczniów ZSG-H dyplom i tytuł finalistki otrzymała Agnieszka Sobala z klasy IV TH. Opiekunem uczniów w obu tych konkursach był mgr Paweł Janicki.

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 listopada 2014 13:29
 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości