• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    środa, 08 października 2014 08:43

Dnia 15 września odbyła się w naszej szkole jedna z najważniejszych uroczystości, szczególnie ważna dla uczniów klas pierwszych, a mianowicie Uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych.

W obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców a przede wszystkim swoich rodziców, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, po którym oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.

W trakcie akademii dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Euzebiusz Nowakowski przedstawił rodzicom i zaproszonym gościom naszą szkołę, jej kadrę kierowniczą oraz wychowawców klas pierwszych, którymi zostali:

Pobierz

klasa I TGa – mgr Jolanta Mazur-Pogoda

klasa I TGb – mgr Lucyna Polakiewicz-Sklorz

klasa I THa – mgr Alina Wicik

klasa I THb – mgr Bożena Krztoń

klasa I TT – mgr Krzysztof Izworski

klasa I K – mgr Agnieszka Furmaniuk.

Każda z klas krótko i treściwie, choć nie bez zżerającego ich stresu, zaprezentowała się swoim rodzicom, po czym przewodniczący klas zostali poproszeni na środek, by złożyć ślubowanie przy sztandarze, zaś reszta uczniów składała ślubowanie z miejsca. Doniosłość chwili niejednej z osób łamała głos. Po zakończonej akademii rodzice udali się na pierwsze w naszej szkole spotkania z wychowawcami.

Akademię bardzo sprawnie poprowadził niezawodny duet Kinga Macion z klasy 4 TH oraz Sebastian Gajda z klasy 3 K. Poczet sztandarowy tworzyli: sztandarowy Daniel Dudała z klasy 3TT oraz asysta w osobach Patrycji Grzyb z klasy 3 TT oraz Agnieszka Sobala z klasy 4 TH.

Prowadzącym, członkom pocztu sztandarowego oraz osobom przygotowującym nagłośnienie serdecznie dziękuje niżej podpisany organizator ślubowania.

 

Michał Caban

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Poprawiony: piątek, 07 listopada 2014 11:24
 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości