• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Pasowanie na ucznia klas pierwszych

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    piątek, 04 marca 2011 12:06

 

PASOWANIE NA UCZNIA KLAS PIERWSZYCH

„DZIEŃ KOTA”


24 września 2010r. w szkole odbyło się „Pasowanie na ucznia ZSG-H" czyli „Dzień Kota”. Między godziną 9:00 a 12:00 na Sali Gimnastycznej odbyły się rozgrywki między uczniami klas pierwszych, w których uczniowie  zmagali się o tytuł NAJLEPSZYCH KOCIAKÓW ZSG-H. Rozgrywki zorganizowała klasa II TO z wychowawcą Panią mgr Ewą Koncewicz

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM ROZGRYWEK,

a tym samym NAJLEPSZYM KOCIAKOM ZSG-H roku szkolnego 2010/2011

- KLASIE I TT

oraz wychowawcy klasy

Pani mgr Beacie Woźnej

 

Przypominamy, że nagrodą główną jest przyjemność zorganizowania "Dnia Kota" w przyszłym roku szkolnym. Życzymy zatem pomysłowości w planowaniu ciekawych konkurencji dla przyszłorocznych KOCIAKÓW.

Poprawiony: piątek, 04 marca 2011 13:41
 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości