• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Rekrutacja na staże - grupa 3

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    piątek, 04 marca 2011 09:28

LdV

Mobility Project


Rekrutacja na staże

25 czerwca o godz. 12.00 upływa termin składania podań na staże zagraniczne w Belgii w listopadzie 2010

 

dla uczniów klas II i III TH,TK,TC,TO oraz TTŻ!!!

·     Wnioski dla danego typu szkoły pobieramy  w sekretariacie; (proszę o wyraźne i czytelne wypełnienie wniosku).

·     W punkcie konkursy, olimpiady wpisujemy udział za cały rok szkolny 2009/2010; podajemy nazwę konkursu, termin, szczebel, zajęte miejsce.  Dołączany oryginały dyplomów (do zwrotu).  W przypadku uczestnictwa nauczyciel organizujący lub wychowawca potwierdza udział.  To samo dotyczy działalności charytatywnej.

·     Wniosek podpisuje wychowawca.

Posiedzenie komisji kwalifikacyjnej odbędzie 25.06.2010 a wyniki zostaną zamieszczone na stronie LdV oraz w gablocie szkolnej.Koordynator projektu Bożena Krztoń

 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości