• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Staże w Belgii - grupa 2

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    piątek, 04 marca 2011 09:18

Staże w Belgii grupa II 07.03.2010 do 28.03.2010

Składanie wniosków


Uczniów szkół: II i III TH, II i III TOUG, II i III TK oraz II i III TC zapraszamy do składania wniosków na wyjazd  na staże do Belgii.

W stażu mogą brać udział uczniowie, którzy w momencie rozpoczęcia stażu będą pełnoletni.
Podania osób niepełnoletnich będą rozpatrywane tylko w sytuacjach, gdy uczeń ma wybitne osiągnięcia w stosunku do innych osób ubiegających się o staż.  Wnioski są do pobrania w sekretariacie szkoły i należy  je złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 8 stycznia 2010 w sekretariacie szkoły w godz. od 8.00 do 15.00.

Prosimy o dołączenie orginałów dyplomów z konkursów oraz zaświadczeń. Bardzo proszę o czytelne wypełnienie wniosku - zwłaszcza adresu emailowego.   Wnioski nieczytelne nie będą przyjmowane.

 

Koordynator Bożena Krztoń

 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości