• Chcielibyśmy zaprosić absolwentów oraz wszystkich przyjaciół szkoły do czynnego udziału w uroczystościach i imprezach towarzyszących z okazji  obchodów 70 - lecia Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach.które odbędą się 23 października 2015 r. Więcej informacji pod nr tel. 32 285 38 61 lub na stronie zsghtg.pl w zakładce 70 - lecie

 • Cechy człowieka, pożądane w pracy hotelarza pięknie ilustrują słowa Janusza Korczaka: ,,Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność, do pasji posuniętą pracowitość, dążyć do ciągłego uzupełniania swego wykształcenia, pomagać innym’’. W hotelarstwie dominuje relacja człowiek - człowiek i najważniejszym podmiotem jest Gość.  Hotelarstwo jest wyjątkową branżą z pięknymi tradycjami, w której staramy się tworzyć dla Gości ,,dom poza domem’’, poznajemy nowych ludzi, ciągle coś się dzieje. Zapraszamy na kierunek TECHNIK HOTELARSTWA

  więcej...

 • Lubisz podróże, często planujesz wakacje, chciałbyś w przyszłości prowadzić własne biuro podróży - kształć się u nas wybierając kierunek TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

  więcej...

 • Interesujesz się gastronomią, Wybierz jeden z kierunków: TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH, KELNER

  więcej...

 • Interesujesz się produkcją żywności doskonal się wybierając jeden z kierunków: KUCHARZ, PIEKARZ, CUKIERNIK, WĘDLINIARZ,

  więcej...

Z pobytu w Belgii

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator    piątek, 04 marca 2011 09:17

Z pobytu w Belgii

Całą dwudziestką siedząc w pokoju 132 stwierdzamy, że słowa piosenki Edyty Bartosiewicz najlepiej oddadzą obecny stan rzeczy: „I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia!” Na naszym przykładzie, można szczerze powiedzieć, że marzenia się spełniają! Ten wyjazd jest dla całej naszej grupy wyjątkową szansą. Mamy okazję poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś nowego, spędzić czas w  gronie nowych przyjaciół, ale przede wszystkim jest to wielka inwestycja w naszą przyszłość. Dobrze wiemy, jak trudno w obecnych czasach o dobrą posadę na wymarzonym stanowisku, a certyfikat i kwalifikacje, które nabędziemy po zakończeniu stażu, mogą  być nieocenionym bogactwem,  przesądzającym o naszej przyszłości. Ale dość już o tym co będzie na końcu, jesteśmy tutaj przecież dopiero tydzień! Zacznijmy więc od początku... Podróż belgijskimi liniami lotniczymi okazała się wyjątkowo atrakcyjna, obyła się bez problemów, pomijając fakt, że na filmach samoloty wydają się większe :-) Pierwszym zaskoczeniem dla nas była dla nas stacja, na której czekaliśmy na pociąg. Tak czystej stacji, takiego porządku nie doświadczyliśmy wcześniej! Następnym środkiem transportu były srebrne mercedesy, które czekały na nas pod stacją Leuven Centrum, żyjemy jak w raju! :)
Tymczasem przesyłamy Wam kilka zdjęć i serdeczne pozdrowienia z Belgii od całej „szczęśliwej dwudziestki dwójki”, bo nie możemy zapominać o osobach, bez których nie dalibyśmy sobie tutaj rady
- p. prof.  Bożeny Krztoń i p. prof. Haliny Stepowany.
Już niedługo prześlemy kolejne sprawozdania ze stażu, czekajcie niecierpliwie! :)

 
Tutaj jesteś:

Kontakt

Zespół Szkół
Gastronomiczno-Hotelarskich

Dyrektor: Tomasz Respondek
Wicedyrektor: Wiesława Paduch

ul. Karola Miarki 17
42-600 Tarnowskie Góry

tel/fax. (032) 285 38 61
e-mail: zsghtg@poczta.onet.pl

NIP: 645-12-20-451
REGON:

mapa - google maps

FILM PROMOCYJNY

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości