A A A

Po przyjeździe do Walencji grupa hotelarska rozpoczęła staże zawodowe w dwóch obiektach: Hotelu Hospes Palau de la Mar  oraz hostelu Lindala Rooms.

Personel Hospes Palau de la Mar jest bardzo chętny dzielić się swoją wiedzą i uczyć stażystów swojej profesji, co było dla uczniów, mimo istniejącej bariery językowej, bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Ten pięciogwiazdkowy hotel, zbudowany stosunkowo niedawno, bo w 2004r., ma do dyspozycji gości ponad 60 pokoi, kryty basen, bibliotekę, garaże, salę telewizyjną i wypożyczalnię rowerów, a praktykantom daje możliwość nauki w miejscu o wysokim standardzie, oferując nowe i fascynujące doświadczenia. W Lindala Rooms uczniów zaskoczył magiczny klimat tego miejsca, który powstał przez pozostawienie oryginalnych części budynku. Dużym zaskoczeniem dla nich była historia tego obiektu, ponieważ hotel powstał na miejscu starej fabryki ginu. Personel jak i atmosfera jest kojąca i wprawia ich w ciągły zachwyt, a największe emocje zdecydowanie wzbudza część restauracyjna, która jest umieszczona na terenie budynku, ale mieści się pod gołym niebem, a jej wystrój zapiera dech i kusi, aby przysiąść w niej i poddać się jej ośmielającemu czarowi.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej