A A A

ERASMUS+


Nasz sukces
 
staże zagraniczne, doświadczenie zawodowe w krajach UE, nowe perspektywy rozwoju zawodowego, językowego i kulturowegoW lutym 2022 nasza szkoła uzyskała akredytację w ramach programu Erasmus + w zakresie organizacji staży zagranicznych dla uczniów wszystkich typów szkół.Co roku aż do zakończenia akredytacji grupa stażystów wyjedzie na staże zagraniczne do jednego z wybranych krajów Unii Europejskiej. Uczniowie będą zdobywali nowe doświadczenia zawodowe, językowe i kulturowe na europejskim rynku pracy. W roku szkolnym 2022 -2023 wyjedzie pierwsza grupa stażystów.

Uzyskanie akredytacji jest dla nas poszerzeniem oferty edukacyjnej dla uczniów i nauczycieli oraz wymiany doświadczeń w sektorze turystyki i gastronomii.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej