A A A

Czym pachną Święta Bożego Narodzenia? Przypisać można im wiele aromatów, w których zapisane są nasze wspomnienia z dzieciństwa i rodzinne tradycje. Jednym z nich jest zapach korzennych domków i szopek, pierników i pierniczków wypiekanych nie tylko jako słodki poczęstunek dla gości ale także, aby stworzyć z nich piękne ozdoby domu i stołu na święta.

Chcąc wspierać kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie ZSGH 29 listopada wzięli udział w konkursie na najpiękniejsze „Piernikowe ozdoby świąteczne”. 

W ocenie prac wzięli udział pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz uczniowie klas hotelarskich. 

 

Wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo: 

- Patrycja Badora (III TGs) i Dagmara Stępień (II TG)

II miejsce

- Klaudia Mol (III THn)

III miejsce ex aequo

- Jakub Trociński (II Br K) i Magdalena Gacki (II Br K)

 

Prace uczestników konkursu zostały sprzedane podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, a uzyskany dochód ze sprzedaży w kwocie 470,00zł. zostanie przekazany na zakup artykułów dla podopiecznych Domu Dziecka. 

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców. 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej