A A A

30 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły  ( klasy IV TG a, IVG b, 3 osoby z klasy IIITG b oraz 4 przedstawicieli klasy III K) wraz z opiekunami: p. Ewą Koncewicz, Jolantą Mazur- Pogodą i Beatą Woźną udali się do Poznania  na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. Młodzież uczestniczyła w  prezentacji kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, technologii zwiększających bezpieczeństwo żywności oraz prezentacji dodatków i komponentów, które  mają przyczynić się do   stworzenia idealnie smacznych produktów dla wymagającego konsumenta. W ofercie wystawców znalazły się  mięsa ,wędliny,  zioła, przyprawy, produkty mleczarskie, wyroby piekarskie i cukiernicze, przetwory owocowe, warzywne, alkohole oraz ekologiczna żywność. 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej