A A A

Nasze uczenice z klasy IIITgb Wioletta Krysik oraz Paulina Plaza wygrały Wojewódzki Konkurs Gastronomiczny " Kulinarne Inspiracje 2019", który odbył się 21 marca 2019r. w Dąbrowie Górniczej. Dania konkursowe to "Gryczana gromada", w skład której wchodziły springrolls z kaszy gryczanej z gruszką i szynką dojrzewającą , puree chrzanowe, sos cydrowy z gorczycą, oliwa pietruszkowa oraz jajo przepiórcze w koszulce, a także deser "Uniesienie" czyli kruche ciastko gryczane z musem twarogowym, krem mango, popcorn z kaszy gryczanej, lody maślankowe, biszkopt z białym pieprzem na kaszy jaglanej, kawior limonkowy. GRATULACJE

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej