A A A

     W dniu 25 marca 2019 roku mieliśmy okazję gościć Panią Anetę i Pana Marcina szefów pokładu samolotów  polskich linii lotniczych Enter Air. W spotkaniu brały udział: klasa I Technik Hotelarstwa z innowacją stewardessa oraz klasa III Technik Hotelarstwa.

W czasie prezentacji przedstawiono etapy rekrutacji , omówiono szkolenie, wymagania wobec osób chcących pracować na tych stanowiskach. Przekazano nam również wiele informacji o samych liniach lotniczych, jej historii, bazach linii oraz miejscach destynacji.

Co szczególnie zainteresowało uczennice to gdy P. Aneta zaprezentowała co zawiera torba stewardessy, pozwoliła przymierzyć furażerkę.

Uczennice zadały państwu wiele pytań min. wymagań dotyczących stroju, makijażu czy fryzury, ale również tego jak pogodzić studia z pracą stewardessy. Otrzymały wyczerpujące odpowiedzi, a na koniec wszyscy otrzymali gadżety linii lotniczych i wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spotkanie mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce.

                                                                                                  Organizatorki spotkania

                                                                                                Alina Wicik i Barbara Buszka

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej