A A A

7 lutego w naszej szkole, odbył się Konkurs Piosenki Walentynkowej. Udział wzięli: soliści oraz grupy klasowe. Wyniki konkursu są następujące: I miejsce – Wiktoria Plaza – kl. I TH II miejsce – Klasa IV TH III miejsce - Wiktoria Lysik- kl. II TH oraz - Klasa IV TG A Wręczono również nagrody zwycięzcom Konkursu Literacko-Plastycznego. Oto wyniki: I miejsce: - Elwira Filipczak – kl. III TG B - Piotr Bańczyk – kl. II TG B - Samanta Nowacka – kl. III TG A Organizatorki konkursu p. Justyna Drzazga, p. Joanna Góra, p. Beata Woźna, p. Katarzyna Kudlińska gratulują zwycięzcom wygranej oraz wszystkim uczestnikom obu konkursu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej