A A A

Dnia 1 lutego 2019r. w  Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich już po raz drugi dla młodzieży Szkół Powiatu Tarnogórskiego współpracujących ze Starostwem Powiatowym w Ramach Powiatowej Reprezentacji Młodzieży odbyły się Warsztaty Kulinarne.  Byli obecni Uczniowie i Opiekunowie PRM poszczególnych Szkół. Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każdy chce spróbować swoich sił na polu kulinarnym i gastronomicznym.  Dla niektórych może być  dużym wyzwaniem to co dla uczniów Gastronomika jest  prostą  i powtarzającą się czynnością.  Tym bardziej się cieszymy z obecności uczniów  innych szkół w murach naszej wyjątkowej szkoły. Uczniowie sami mogli wykonać pod okiem nauczycieli i uczniów Gastronomika  swoje własnoręcznie przygotowane wyroby. Można je ocenić i zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach. Wszystkie zaproszone szkoły otrzymały  pamiątkowe dyplomy . Dziękujemy wszystkim Uczestnikom tego owocnego i wyjątkowego spotkania również Starostwu Powiatowemu.

                                           Katarzyna Gąsewicz - Kluba Opiekun Powiatowej Reprezentacji Młodzieży

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej