A A A

W naszej szkole odbyło się niezmiernie ważne i ciekawe spotkanie osób, które  prowadzą Program Profilaktyczny "Przepis na sukces". Projekt jest realizowany przy współudziale Ministerstwa Sprawiedliwości.  Tymi osobami  są  raper  Anatom  - Jakub Nowak i pisarz,  podróżnik  Bartłomiej Krakowiak. Obaj musieli pokonać po drodze uzależnienia, brak wsparcia rodziny oraz negatywne wzorce zachowań.  Są to osoby, które swoimi doświadczeniami i problemami chcą podzielić się z młodzieżą, aby pokazać postawy asertywne i odpowiedzialne. Spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem  społeczności szkolnej.  A świadectwo Bartłomieja Krakowiaka było tak przejmujące i wzruszające o czy świadczyły pojawiające się łzy i wyrazy  twarzy.  Raper Jakub Nowak jeden z najpopularniejszych wykonawców hip - hopowego młodego pokolenia "Młode Wilki 2017" Można go posłuchać na YOUTUBE, nagraniach z płyt muzycznych, które otrzymali również uczniowie szkoły.  Od wielu uczniów usłyszałam dobre słowa dotyczące tego spotkania. Cieszę się, że udało mi się zaprosić Grupę programu profilaktycznego PRZEPIS NA SUKCES.  Życzymy wszystkim Członkom grupy dużo radości z tego czego się podjęli , życzliwości i Błogosławieństwa.   Zachęcam do zobaczenia zdjęć i filmików. 

                                                                                                            Katecheta Katarzyna Gąsewicz Kluba

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej