A A A

            W dniu 27 września bieżącego roku nasi uczniowie pod opieką Pana Krzysztofa Izworskiego oraz Pani Agnieszki Furmaniuk przystąpili do rywalizacji w zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy musieli mierzyć się z koleżankami i kolegami z większości tarnogórskich i lublinieckich szkół ponadgimnazjalnych.

            Szczególnie dziewczęta dobrze sobie poradziły, dając się wyprzedzić tylko licealistkom ze Staszica i Sempy i ostatecznie zajmując III m w rejonie. Najwięcej punktów dla Gastronomika zdobyły: Joasia Gaj (II Tgb) - 107, Patrycja Błochowiak (IKC) – 75 oraz Wiktoria Plaza (I TH) – 69.

Chłopcom, mimo wielkich ambicji nie udało się wywalczyć medalu – ostatecznie zajęli oni 5 miejsce.

 

            W zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Gastronomik reprezentowali:

Dziewczęta: Gaj Joanna, Kaczmarek Klaudia, Kokoszka Monika, Podobińska Alicja, Wienczek Sandra, Sojka Magdalena, Myrcik Martyna, Musialik Krystyna, Skowrońska Ewelina, Siwiec Oliwia, Szulczyk Aleksandra, Błochowiak Patrycja, Plaza Wiktoria oraz Woźniakowska Julia.

Chłopcy: Mazur Daniel, Kawczyński Łukasz, Zorzycki Mateusz, Pentok Paweł, Wiatrek Marcel, Stiler Daniel, Czudaj Łukasz, Potempa Daniel, Zimnowoda Grzegorz, Ziora Mateusz, Nokielski Paweł, Jarka Adrian, Galbierz Arkadiusz, Cogiel Aleksander oraz Krzyszczyk Marcel.

 

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej