A A A

9 września 2018 r. uczniowie ZSG-H uczestniczyli w święcie Gwarków.W części historycznej udział wzięli :  Beata Gwóźdź, Magda Gajda, Grzegorz Mglej,  Mikołaj Gzel, Adrian Jarka, Piotr Kurzyński, Dominik Pilarski, Marek Kuźma, Mateusz Wlazłowski,    Mateusz Ziora oraz nasza absolwentka  - Dominika Macha.  Drugą część pochodu, podobnie jak w ubiegłym roku stanowiła promocja szkoły. Uczniom naszej szkoły towarzyszył pan dyrektor Tomasz Respondek oraz panie z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Części tej przyświecało hasło „ Kuchnia łączy pokolenia”. Nauczane w szkole kierunki promowali :  Dominika Unglik, Aleksandra Matuszczyk, Wiktoria Słowińska, Emilia Szubska, Weronika Szwarc, Nikola Turek, Aleksander Dragon, Julia Kalemba, Paweł Nokielski, Samanta Nowacka, Magdalena Pietrzyk, Patryk Sobel, Patrycja Warwas, Adrian Krajewski, Marcel Krzyszczyk, Wiktoria Ratajczyk, Marta Sosada, Adriana Ważny, Aleksandra Zemła.  Opiekę nad uczniami sprawowali następujący nauczyciele – panie : Beata Woźna, Justyna Drzazga oraz pan Michał Caban. 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej