A A A

 W piątek 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 pożegnaliśmy w sali gimnastycznej rok szkolny 2017/2018 oraz klasę 3 K, która zakończyła naukę w ZSGH. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego pan dyrektor mgr Tomasz Respondek podsumował pracę szkoły oraz pożegnał absolwentów szkoły zasadniczej. Następnie głos zabrała ustępująca przewodnicząca Rady Rodziców - p. Ewa Dulska, która podziękowała Dyrekcji oraz społeczności szkolnej za trzyletnią merytoryczną współpracę. Po przemówieniach nastąpiło wręczenie świadectw i nagród książkowych wyróżnionym uczniom oraz laureatom i uczestnikom licznych konkursów naukowych i zawodowych. Na koniec uczniowie klas 2 TG b oraz 1 TG b pod opieką pani mgr Ewy Koncewicz, przedstawili część artystyczną na wesoło, która pozwoliła wszystkim zebranym wejść w czas wakacyjny w naprawdę dobrych humorach.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej