A A A

W czerwcu odbyły się warsztaty kulinarne pod okiem Mateusza Guncel – Chętnych nie brakowało. Uczniowie sporządzali potrawy: udko confit z puree truflowym, ketchup z pieczarek w białej cebuli i sos porowy zgodnie ze wskazówkami Mateusza.

Kurczak został ułożony na sianie, które zostało podpalone co dało mu charakterystyczny aromat wędzenia. Po przygotowaniu całej potrawy uczniowie zasiedli do konsumpcji.

Nowe techniki, nowe sposoby podania i dobra zabawa. To już ostatnie warsztaty kulinarne w tym roku szkolnym ale w przyszłym znowu ruszamy i wszystkich serdecznie zapraszamy mgr inż. Agnieszka Smura i mgr inż. Elżbieta Zawartka.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej