A A A

W kwietniu, w dniach od 4 do 6 opiekun PRM Katarzyna Kluba  i uczniowie Gastronomika Magdalena Pluta, Anna Bartoszek, Tomasz Jabłoński, Łukasz Gurowiec wraz z młodzieżą z Sempołowskiej, Ekonomika, Chemika, Staszica, Kolejówki i Zespołu Szkól Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie wspólnie spędzali czas na kolejnej wyciecze Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Uczestnicy  spędzili  trzy dni w dobrze znanej im już miejscowości - Pyzówce.

Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kraków i uczestniczyliśmy w zajęciach w Teatrze Starym w Krakowie oraz Muzeum Interaktywnym MICET przy Narodowym Teatrze Starym. Po południu zwiedziliśmy Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Ludźmierzu. To tam znajduje się figura Matki Boskiej, którą odwiedził Jan Paweł II w 1997 roku. Wieczorem w pensjonacie wysłuchaliśmy koncertu kapeli góralskiej i niektórzy z nas mogli spróbować swoich sił na parkiecie. Drugiego dnia w pięknym słońcu przechadzaliśmy się po Krupówkach, a później odbyła się lekcja o górskiej naturze w Tatrzańskim Parku Narodowym. Wieczorem po obiadokolacji relaksowaliśmy się przez 3 godziny w niezwykłych Termach Chochołowskich. Trzeci dzień rozpoczęliśmy grą w podchody. W sześcio i pięcio osobowych grupach wykonywaliśmy zadania związane z historią Pyzówki i życiem jej mieszkańców. Wygrała grupa dziewcząt z Ekonomika i Sempołowskiej. Po obiedzie ruszyliśmy w podróż powrotną do domu. Wyjazd wszystkim bardzo się podobał i zapewne wspomnienia związane z nim zostaną długo w naszej pamięć.              

Podziękowania kierujemy na ręce Zarządu Powiatu Tarnogórskiego za pomoc w organizacji wycieczki i za sponsorowanie autokaru. Dziękuję uczniom za wzorową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

                                                                                                                     Opiekun PRM Katarzyna Kluba

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej