A A A

Dnia 21 grudnia 2017 r. o godz. 8.30 w sali gimnastycznej rozpoczął się kolejny już Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych Śpiewanych w Językach Obcych, do którego zgłosiło się sześć klas oraz dwie uczestniczki indywidualne. Konkurs przygotowały i wspaniale poprowadziły pod opieką wychowawców (p. mgr B. Krztoń i p. mgr E. Koncewicz) klasy 4 TH oraz 2 TG b. Zarówno wykonawcy, jak i publiczność doskonale się bawili. Jury w składzie: p. Dyrektor mgr W. Paduch, p. mgr A. Smolarczyk a także p. D. Fleszar, wyłoniło zwycięzców: I miejsce klasa 2 TG b za wykonanie piosenki „Marry Christmas everyone”, I miejsce klasa 3 TT za piosenkę „Jingle bells”, III miejsce klasa 4 TH. Nagrody specjalne przyznano Marcie Woś z klasy 4 TG a oraz Marysi Michalskiej z 4 TT

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej