A A A

W piątek 23 lutego br. w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich odbyły się Warsztaty Kulinarne dla Powiatowej Reprezentacji Młodzieży szkół Powiatu Tarnogórskiego. Na warsztatach byli obecni przedstawiciele Starostwa Pan Adam Baron i Pani Katarzyna Wilk, Opiekunowie Powiatowej Reprezentacji  Młodzieży szkół Powiatu Tarnogórskiego  oraz młodzież . Wszyscy zostali przywitani przez Dyrektora Pana Tomasza Respondka , Panią Wiesławę Paduch i Opiekuna Powiatowej Reprezentacji Młodzieży w Gastronomiku Panią Katarzynę Gąsewicz - Kluba. Od strony gastronomicznej nad całością czuwali profesjonaliści Pani Bożena Matysek i Pani Jadwiga Janik. A  trzeba powiedzieć, że to nie lada wyczyn zaangażować ponad 20 osób  w  przygotowanie pysznych i  pracochłonnych  produktów, które wcześniej ze sztuką kulinarną niewiele miały do czynienia. Młodzież wykazała się wielką inwencją i pomysłowością, była chętna do współpracy i zainteresowana taką formą własnej kreatywności. 

Można było zauważyć wielkie zaangażowanie młodzieży , chłopcy również byli bardzo twórczy  o czym świadczą liczne zdjęcia wykonane podczas warsztatów.  Myślę, że dla wielu młodych będzie to inspiracja do przygody w sztuce kulinarnej, a może rozbudzenie swoich ukrytych talentów i pasji.

Opracowała Katarzyna Gąsewicz -Kluba

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Klauzula informacyjna RODO. Dowiedz się więcej